Aktualności

logo CEO
Serdecznie zapraszamy 25 marca 2019 r. (poniedziałek) godz. 13.00 na spotkanie: „Jak prowadzić w szkole dobre rozmowy na temat współczesnych migracji ludności?”
logo Erasmus
Program Erasmus+ oferuje wsparcie finansowe m.in. szkół oraz instytucji i organizacji działających na rzecz młodzieży.
logo fundacji BGŻ BNP Paribas
Fundacja BGŻ BNP Paribas rozpoczęła rekrutację absolwentów szkół gimnazjalnych i podstawowych do Programu stypendialnego „Klasa”.
logo_Zdolni z Pomorza
Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w tegorocznej Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej pod tytułem Mózg nieposkromiony. Dążenie człowieka do doskonałości. Konferencja odbędzie się 16 listopada 2019 r. na Politechnice Gdańskiej.
Wyniki etapu powiatowego IV Wielkiej Ligi Czytelników.
logo PBW Gdańsk
XVI sesja metodyczna odbędzie się 25 marca 2019 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku i poświęcona będzie terapeutycznej roli literatury oraz znaczeniu czytania książek w prawidłowym rozwoju dziecka.
logo Wielkiej Ligi Czytelników
Dnia 28 lutego 2019 r. w sali konferencyjnej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku odbył się etap powiatowy IV Wielkiej Ligi Czytelników.
logo - Pomorski Konkurs Literacki dla Nauczycieli
Rozpoczynamy VI edycję Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli. Prosimy pisać, prosimy tworzyć! Termin nadsyłania prac 30 września 2019 r.
Po co nam uważność? Uważność to umiejętność, którą trudno przecenić. Wzmacnia nas emocjonalnie i psychicznie, uodparnia na stres, a do tego poprawia koncentrację uwagi.
XXVI PWL - zaproszenie
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku oraz Stowarzyszenie Edukacyjne „Volumin” zapraszają do udziału w XXVI POMORSKIEJ WIOŚNIE LITERACKIEJ

Strony