Aktualności

logo akcji konkursowej "Siostro, Bracie - jak się macie?"
Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele! Jak się macie? Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku zaprasza do wspólnej zabawy, ćwiczeń uważności i wyobraźni.
logo PBW w Słupsku
Zapraszamy do biblioteki od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00. W soboty biblioteka nieczynna.
logo "Unijni eksperci dla Pomorza"
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie online pn. „Cyfrowa Europa – cyfrowa szkoła” poświęcone cyfryzacji edukacji, które odbędzie się 28 stycznia (czwartek) w godzinach 10:00-11:45.
plakat spotkanie z panem Krzysztofem Piersą
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku zaprasza na spotkanie online z panem Krzysztofem Piersą w dniu 25 stycznia (poniedziałek) 2021 r.
W imieniu Organizatorów zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Oratorskim w Języku Angielskim STAND UP&TALK. Konkurs organizowany jest przez III Społeczną Szkołę Podstawową STO w Gdańsku oraz American Corner Gdańsk.
Logo - propozycje zestawień
Tendencja, by realizacje zaplanowanych, czy koniecznych spraw przekładać na możliwie najdalszy termin, pomimo świadomości negatywnych konsekwencji.
logo KUL
Celem V Ogólnopolskiego Konkursu "Bliżej pszczół" jest popularyzacja wśród uczniów szkół podstawowych (klas 7-8) i ponadpodstawowych (klasy 1-4) roli pszczoły miodnej w środowisku naturalnym oraz wiedzy dot. funkcjonowania pszczoły miodnej w industrialnej rzeczywistości.
Tegoroczna Gala – ze względu na obostrzenia związane z ogłoszeniem stanu epidemii – odbywa się w formule zdalnej. Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka oraz krótkich filmików przygotowanych przez przedstawicieli poszczególnych kategorii stypendialnych.
Dowiedz się komu Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk, przyznał wyróżnienia, a kto otrzymał tytuł: Nauczyciel Pomorza Roku 2020.
życzenia świąteczne
Samych magicznych i szczęśliwych chwil w święta i w nowym roku 2021 życzy Dyrektor PBW w Słupsku wraz z pracownikami.

Strony