Aktualności

ogłoszenie
Dnia 14 grudnia 2017 r. (czwartek) BIBLIOTEKA CZYNNA w godz. 8.00-16.45
Gala Wolontariatu 2017
Na wczorajszej Gali Wolontariatu 2017 Stowarzyszenie Edukacyjne "Volumin" działające przy Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Słupsku zostało uhonorowane za swoją działalność wolontarystyczną.
Plakat - Konkurs Literacki dla Nauczycieli
Podsumowanie V Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli odbędzie się w Herbaciarni "Spichlerz Richtera", 14 grudnia 2017 r. godz. 17.00. Laureatom serdecznie gratulujemy!
logo PBW w Słupsku
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku zaprasza na seminarium dla nauczycieli–bibliotekarzy, polonistów oraz wszystkich zainteresowanych dnia 4 grudnia 2017 r. do sali konferencyjnej PBW na godz. 13.00
logo PBW
Remont wypożyczalni jest już zakończony. Serdecznie zapraszamy od 8:00 do 19:00.
logo ZzP
Zachęcamy nauczycieli do zgłaszania uczniów gimnazjów, siódmych klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Pomorskiej Lidze Zadaniowej - konkursie organizowanym w ramach projektu Zdolni z Pomorza.
logo - Zdolni z Pomorza
18 listopada 2017 r. na Politechnice Gdańskiej odbyła się I Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa Zdolni z Pomorza „Sztuczna inteligencja – nadzieje, wyzwania, perspektywy”.
okładka - Szkoła równych szans
Zapraszamy do skorzystania z pakietu edukacyjnego „Szkoła równych szans”. Pakiet dostępny jest w czytelni PBW i on-line.
A w moim ogrodzie rosną...
Zapraszamy do wypożyczania tomu poetyckiego „A w moim ogrodzie rosną..” autorstwa Agaty Marzec, który ufundowało naszej bibliotece Wydaniwctwo Liberum Verbum.

Strony