Aktualności | Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku

Aktualności

godziny pracy w okresie wakacji 2018
W okresie wakacji od 25 czerwca do 2 września 2018 r. Biblioteka jest czynna w zmienionych godzinach.
logo UG
Program studiów pozwala na kształcenie przyszłych nauczycieli w szkole podstawowej oraz dziennikarzy w mediach lokalnych, działaczy kultury, edytorów, korektorów w redakcjach prasowych i w wydawnictwach. Rejestracja na studia trwa do 20.07.2018 r.
Słonecznych, bezpiecznych wakacji, pełnych fantastycznych przeżyć życzy Dyrektor i pracownicy PBW w Słupsku.
logo NPRC
Od dziś na bibliotecznych półkach wiele interesujących książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2016-2020. Gorąco zachęcamy do odwiedzin.
Wystawa
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka zaprasza do obejrzenia wystaw "100 lat odzyskania Niepodległości" oraz "Ojcowie Niepodległości" - przypominamy bohaterów Niepodległej.
logo Zdolni z Pomorza
Wszechświat będzie motywem przewodnim II Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się 22 września 2018 r. na Politechnice Gdańskiej. Termin zakończenia rejestracji: 6 lipca 2018 r.
plakat - Noc Bibliotek
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku serdecznie zaprasza mieszkańców Słupska i okolic na NOC BIBLIOTEK w dniu 9 czerwca 2018 w godz. 18:00 - 21:00
Zaproszenie do udziału w obchodach Święta 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich
Uroczystości odbywać się będą w dniach 9 - 10 czerwca 2018 r. w Starogardzie Gdańskim.
logo Nauczyciel Pomorza
Czekamy na zgłoszenia do konkursu „Nauczyciel Pomorza”. Wnioski można składać do 29 czerwca 2018 r. Podobnie jak w poprzednich latach do udziału w konkursie można zgłaszać kandydatury pedagogów i wychowawców, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju uczniów naszego regionu.
plakat - konkurs
Marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk ogłosił start konkursu podczas konferencji 11 maja 2018 r. na auli dawnego Gimnazjum Polskiego w Gdańsku przy ul. Augustyńskiego 1. Udział w konkursie szkoły muszą zgłosić do 25 maja 2018 r. Zgłoszenia przyjmuje Pomorska Akademia Działania.

Strony