Aktualności

logo PBW w Słupsku
Zapraszamy do rozwiązania quizu.
spotkanie online z panem Markiem Michalakiem
Spotkanie online z panem Markiem Michalakiem odbyło się w dniu 16 kwietnia (piątek) 2021 r.
logo - XXVII PWL
Szanowni Państwo, tęsknimy za wiosną! W ubiegłym roku sytuacja epidemiczna w kraju pokrzyżowała nam plany wiosenne, wiosna wprawdzie była, ale tylko ta kalendarzowa. W tym roku nie poddajemy się i zapraszamy!
Plakat Konkurs Literacki dla Nauczycieli
Rozpoczynamy VII edycję Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Słupskiego i Prezydenta Miasta Słupska, a patronat medialny objęły Radio Gdańsk, Głos Pomorza oraz Dziennik Bałtycki.
logo PBW w Słupsku
Zapraszamy do biblioteki od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00. W soboty biblioteka nieczynna. Aktualny numer do Wypożyczalni książek i multimediów: 59 842 35 64.
Logo projektu Usłysz książkę
Miło nam poinformować, że Biblioteka otrzymała od Stowarzyszenia „Larix” kolejne książki przeznaczone dla osób niewidomych i słabowidzących.
zdjęcie czasopism Bibliotekarz
Problemy ze zdrowiem psychicznym wśród polskich uczniów są powszechne, ale w czasie pandemii ich skala znacząco wzrosła.
Logo Zdolni z Pomorza
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy uczniów pomorskich szkół do zgłaszania pomysłów na referaty, które będą mogli wygłosić 20 listopada 2021r. podczas kolejnej edycji Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej.
logo- mFundacja
Tegoroczna, ósma edycja, nadal ma pomóc uczniom i nauczycielom oswajać matematykę w przyjazny sposób. Wnioski można składać całkowicie online, a dofinansowanie mogą uzyskać także pomysły uwzględniające nauczanie zdalne. Nabór trwa do 10 maja br.
Międzynarodowy Dzień Poezji - 21 marca.
Już dziś celebrujemy Międzynarodowy Dzień Poezji - 21 marca. Prosimy o zamieszczenie własnych wierszy, magicznych snów i rozmarzeń, zapraszamy do dyskusji na temat poezji, opisywania brzmień, fraz, oddechów...

Strony