Aktualności

logo Zdolni z Pomorza
Rusza rejestracja tzw. biernych uczestników IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” pod hasłem „Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych”.
Plakat - zaproszenie na spotkanie z Panią W. Piasecką
Dnia 20 października odbyło się spotkanie autorskie online z panią Wiolettą Piasecką.
nowe zasady korzystania z biblioteki
Nowe zasady korzystania z Biblioteki. Zapraszamy.
maseczka w bibliotece
Od poniedziałku 19.10.2020 r.pracujemy w tak zwanej strefie czerwonej. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty w naszej czytelni
Plakat - Konferencja 5.urodziny_bohatera_borysa
Urodziny Bohatera Borysa to idea, za którą stoi potrzeba systematycznego i konsekwentnego budowania wiedzy i świadomości społecznej nt. chorób rzadkich, ich wczesnego rozpoznawania i diagnozowania, a także dostępnych w Polsce terapii leczniczych i rehabilitacyjnych. Konferencja odbędzie się on-line w dniu 25 października 2020 r. (niedziela) w godz. 11:00 - 14:00.
Plakat konkursu "Czy znasz twórczość Pauliny Hendel"
Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.
Dzień Edukacji Narodowej
Najpiękniej życzymy Wszystkim, których ścieżki życiowe związane są z edukacją, serdeczności i cierpliwości, życzliwości wzajemnej i wsparcia otoczenia, nieustającej pogody ducha i spełnienia wszelkich planów i marzeń oraz dużo, dużo zdrowia.
okładka książki „Przyjdzie pogoda na miłość”
Wpisując się w dzisiejsze wydarzenia związane z „Nocą Bibliotek", przekazujemy Państwu filmik nagrany przez panią Wiolettę Piasecką o książce pt. „Przyjdzie pogoda na miłość”. Premiera książki miała miejsce 30 września br.
Wartości moralne to najważniejsze drogowskazy w życiu człowieka. Pozwalają nam podejmować decyzje, które budują nasze życie. Wartości są to standardy naszych myśli, postaw i zachowań, które określają kim jesteśmy, jak żyjemy i jak traktujemy innych ludzi.
Logo projektu Usłysz książkę
Miło nam poinformować, że Biblioteka otrzymała od Stowarzyszenia „Larix” kolejne książki przeznaczone dla osób niewidomych i słabowidzących.

Strony