Aktualności

Zmiana godzin pracy biblioteki 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek)
plakat "graffiti - przemocy nie"
Wspólnie mówimy w Słupsku: Przemocy nie! … i zapraszamy na edukacyjną zabawę z grafitti, którym włączamy się w akcję przeciw przemocy.
logo_nauczyciel pomorza
Marszałek Województwa Pomorskiego przedłużył nabór na II edycję Konkursu, mającego na celu uhonorowanie wybitnych nauczycieli, wychowawców i innych pracowników pedagogicznych zatrudnionych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na terenie województwa pomorskiego. Wnioski on – line można składać do 23 czerwca br.
grafika - program "Europa dla obywateli"
Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 22 czerwca br. w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ulicy Niedziałkowskiego 6 w Słupsku.
Zmiana godzin pracy biblioteki w okresie wakacji od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 r.
plakat_konkurs_literacki_dla Nauczycieli
Informujemy, że trwa V edycja POMORSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO DLA NAUCZYCIELI. Prosimy pisać, prosimy tworzyć! Termin nadsyłania prac: 10 września 2017 roku.
logo PFER
Wystawa towarzyszy XIII Pomorskiemu Forum Edukacji Regionalnej: Wielokulturowe Pomorze, Obrazy i Znaczenia.
Szwadron kawalerii
Stowarzyszenie "Szwadron Kawalerii im.2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich" zaprasza do udziału w Święcie Kawalerii w Starogardzie Gdańskim w dniach 10 i 11 czerwca 2017 roku.
logo - Rok Rzeki Wisły
Finał konkursu „Rzeka Wisła – bogactwo Polski” odbył się 29 maja 2017 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku.
logo-rok Wisły
Jury konkursu plastycznego "Wisła lapbookiem prezentowana" wyłoniło zwycięzców. We wtorek 23 maja na godz. 13.15 zapraszamy wszystkich laureatów na rozdanie nagród i spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem.

Strony