Aktualności

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Opiekunowie - proponujemy Wam połączenie nauki z zabawą i zapraszamy do akcji konkursowej „Siostro, Bracie – zostań w chacie”. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 10.04.2020 r. godz.14.00.
Jak możemy Cię wesprzeć, Nauczycielu Bibliotekarzu?
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, mogą Państwo skorzystać z usługi "skan materiałów dla celów edukacyjnych" oferowanej przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku. Zamówienie zawierające numer karty bibliotecznej oraz tytuł, autora, rok wydania, strony publikacji należy wysłać na adres e-mail: wypozyczalnia@pbw.slupsk.pl
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzą Dyrektor i pracownicy PBW w Słupsku.
Zostań w domu
Kolejny tydzień narodowej kwarantanny za nami, wszystkie zaległe lektury już przeczytane. Co teraz? Choć drzwi biblioteki są zamknięte, to wciąż możesz korzystać z książek w wersji on-line.
zdalna praca
Szanowni Czytelnicy, informujemy, że do dnia 10 kwietnia br. pracujemy zdalnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszą placówką.od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.
Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem źródeł i materiałów pomocnych przy edukacji zdalnej
plakat
Z uwagi na obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, zawiadamiamy, że etap regionalny oraz wojewódzki Konkursu Czytelniczego – „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?” zaplanowane na dzień 18 i 27 marca 2020 r. zostają przełożone na późniejszy termin.
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku oraz Stowarzyszenie Edukacyjne „Volumin” zapraszają do udziału w XXVII POMORSKIEJ WIOŚNIE LITERACKIEJ
Innowacje pedagogiczne - są to zmiany typu rozwojowego powodujące wzbogacenie kultury o nowe wartości. Współczesny nauczyciel powinien być twórczy, poszukujący nowych dróg rozwoju i metod działania, reagować elastycznie na zmiany warunków oraz potrzeby edukacyjne swoich uczniów.

Strony