Aktualności

Logo PBW w Słupsku
Serdecznie zapraszamy 03 lutego 2020 r. (poniedziałek) godz. 13.00 na pierwsze w tym roku kalendarzowym spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli - bibliotekarzy miasta Słupska i regionu.
plakat Konkursu dla Nauczycieli
Zachęcamy do lektury rozmowy z Małgorzatą Wojtaszek, zdobywczynią nagrody głównej w kategorii poezji. Zapraszamy do pisania - kolejna edycja Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli już za rok!
ferie zimowe - godziny otwarcia biblioteki
W okresie ferii zimowych (13 - 26 stycznia 2020 r.) biblioteka będzie czynna w zmienionych godzinach.
Co w uczeniu się matematyki jest najistotniejsze? Pozwolenie dziecku na myślenie, na poszukiwanie i dochodzenie do rozwiązań… Matematyka w zabawie, to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw z tej dziedziny nauki.
FERIE W PEDAGOGICZNEJ 2020
OFERTA dla nauczycieli – opiekunów grup w ramach organizowanego w placówkach oświatowych regionu słupskiego wypoczynku feryjnego w 2020 r.
okładka książki - "Snuje się mgła"
Dnia 4 stycznia 2020 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Słupsku odbyło się na spotkanie autorskie z Magdaleną Rohacką - „Z miłości do gór” połączone z promocją książki „Snuje się mgła".
Teatr Znak, Gdańska Szkoła Artystyczna oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury zapraszają uczniów szkól podstawowych do wspólnego radosnego celebrowania 100-lecia pobytu generała Józefa Hallera w Gdańsku i na Pomorzu.
kartka świąteczna
Na ten czas oraz na cały Nowy Rok 2020 życzymy wszelkiej pomyślności. Dyrekcja i pracownicy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku.
Dnia 4 grudnia 2019 r. na sali konferencyjnej PBW w Słupsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VI Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli oraz seminarium "Pomorskie czyta" z udziałem Michała Ogórka i Daniela Odiji.
logo
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do poszukania, w jaki sposób ich otoczenie łączy się z europejską tradycją i wartościami.

Strony