Planeta Ziemia II

Okładka  - Planeta ziemia II
DVD 2783 Planeta ziemia II. Część 1. Wyspy, BEST FILM CO., 2016 (50’)
DVD 2784 Planeta ziemia II. Część 2. Góry, BEST FILM CO., 2016 (50’)
DVD 2785 Planeta ziemia II. Część 3. Dżungle, BEST FILM CO., 2016 (50’)
DVD 2786 Planeta ziemia II. Część 4. Pustynie, BEST FILM CO., 2016 (50’)
DVD 2787 Planeta ziemia II. Część 5. Stepy i sawanny, BEST FILM CO., 2016 (50’)
DVD 2788 Planeta ziemia II. Część 6. Miasta, BEST FILM CO., 2016 (50’)
 
"Planeta Ziemia” pojawiła się na ekranach telewizorów ponad dziesięć lat temu. Był to pierwszy serial przyrodniczy filmowany w technologii HD i tym samym przełom w historii produkcji tego typu. Dzięki niemu ponad pół miliarda widzów na całym świecie zobaczyło bogactwo i różnorodności życia na Ziemi w zachwycającej – i niespotykanej dotąd – jakości obrazu. Dziś, po 10 latach, przyjrzymy się temu wszystkiemu jeszcze raz, ale z zupełnie nowej perspektywy. Tym razem wręcz zanurzymy się w świecie przyrody.
W serialu znajdziemy się w środku najbardziej spektakularnych miejsc bytowania i wydarzeń z życia zwierząt, staniemy oko w oko z niewiarygodnymi stworzeniami, które żyją na naszej planecie. Postęp technologiczny, jaki nastąpił w ciągu ostatniej dekady jest niewyobrażalny, pozwala nam pokazać świat natury w całkiem nowy sposób. Dziś możemy dotrzeć do naprawdę odległych i trudno dostępnych miejsc, do minimum zmniejszyć dystans między okiem kamery a zwierzęciem, pozostać niemal niezauważonymi i dzięki temu uchwycić niczym niezniekształcone, naturalne zachowania. Nieosiągalne górskie szczyty, najbardziej odległe wyspy, srogie pustynie i dżungle, przez które przedarcie się graniczy z cudem – „Planeta Ziemia II” pozwoli Wam odczuć, jak smakuje życie w prawdziwej dziczy.
Serial został wyprodukowany w oszałamiającej technologii Ultra HD, jego narratorem jest niezrównany Sir David Attenborough, a przepiękną muzykę skomponował Hanz Zimmer  ze swoim zespołem.  To niezwykłe widowisko, które zainspiruje każdego.