Aktualności

logo FE
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim zaprasza Państwa do zgłaszania swoich klas do udziału w zamkniętych spotkaniach informacyjnych pt. „Przedsiębiorcze Fundusze Europejskie". Spotkania organizowane będą w formule on-line od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00.
Plakat Konkurs Literacki dla Nauczycieli
Trwa VII edycja Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Słupskiego i Prezydenta Miasta Słupska, a patronat medialny objęły Radio Gdańsk, Głos Pomorza oraz Dziennik Bałtycki.
logo UMWP
Życzenia Marszałka Województwa Pomorskiego z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.
godziny otwarcia biblioteki
W roku szkolnym 2021/2022 biblioteka będzie czynna: poniedziałek - piątek w godz. 8.00 – 19.00; sobota w godz. 8.00 – 15.00
Spotkanie z Utą Przyboś
Dnia 10.09.2021 r. odbyło się w sali konferencyjnej PBW w Słupsku.spotkanie z Utą Przyboś - poetką, malarką, córką Juliana Przybosia.
Seminarium online z panem Dariuszem Skrzyńskim
2 września 2021 r. odbyło się seminarium online z panem Dariuszem Skrzyńskim inaugurujące nowy rok szkolny 2021/22. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.
logo Nauczyciel Pomorza
Grupę finalistów i wyróżnionych w tegorocznej edycji Konkursu poznamy jesienią podczas uroczystości nadania tytułu „Nauczyciel Pomorza Roku 2021″.
logo_propozycja
Gdy zostajesz rodzicem, wkraczasz na pasjonującą drogę, która kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Twoja w tym rola, by każdą z nich odkryć i zbadać oraz wyciągnąć wnioski.
logo konkursu „Moje miejsce na Ziemi”
Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do czwartej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 29 lipca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach
logo Departamentu Edukacji i Sportu UWWP
Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego.

Strony