Aktualności

W dniu 5 marca 2021 (piątek) biblioteka czynna do godziny 15:00. Przepraszamy za utrudnienia
Aktywność człowieka ma określony kierunek wyznaczony przez cel, któremu podporządkowany zostaje jej przebieg. Im bardziej cel jest ciekawy i atrakcyjny, tym większą wywołuje motywację i zainteresowanie uczniów.
logo
Webinar odbędzie się w ramach projektu “Praktyczna Lekcja Przedsiębiorczości”. Uczestnicy programu będą mieli możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i nabycia kompetencji, które pozwolą im na otworzenie i prowadzenie własnego biznesu po ukończeniu szkoły.
logo PBW
Zapraszamy Państwa do wypełnienia anonimowej ankiety diagnozującej potrzeby Państwa w zakresie edukacji zdalnej.
logo akcji konkursowej
Tegoroczną akcję konkursową zorganizowaliśmy na przełomie stycznia i lutego 2021 roku. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy pomysłowości i aktywności konkursowej. Życzymy sukcesów w kolejnych wyzwaniach.
Zapraszamy na spotkanie online z panem Przemysławem Staroniem
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku zaprasza na spotkanie online z panem Przemysławem Staroniem w dniu 17.02.2021 r. (środa) godz. 17.00.
Tutoring to meoda dydaktyczna oparta na długoterminowej współpraca między nauczycielem i uczniem. Indywidualny kontakt, który stanowi istotę tutoringu pozwala opiekunowi rozpoznać: przede wszystkim mocne strony ucznia, zainteresowania, talenty, poglądy, stosunek do siebie i innych ludzi.
logo akcji konkursowej "Siostro, Bracie - jak się macie?"
Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele! Jak się macie? Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku zaprasza do wspólnej zabawy, ćwiczeń uważności i wyobraźni.
logo PBW w Słupsku
Zapraszamy do biblioteki od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00. W soboty biblioteka nieczynna.
logo "Unijni eksperci dla Pomorza"
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie online pn. „Cyfrowa Europa – cyfrowa szkoła” poświęcone cyfryzacji edukacji, które odbędzie się 28 stycznia (czwartek) w godzinach 10:00-11:45.

Strony