Aktualności

logo konkursu „Moje miejsce na Ziemi”
Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do czwartej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 29 lipca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach
Udanych wakacji
Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy udanych, zdrowych, bezpiecznych oraz zaczytanych wakacji
logo Departamentu Edukacji i Sportu UWWP
Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego.
wakacyjne godziny pracy bib biblioteki
W okresie wakacji (28.06 - 31.08.2021 r.) biblioteka będzie otwarta w zmienionych godzinach
Plakat Konkurs Literacki dla Nauczycieli
Trwa VII edycja Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Słupskiego i Prezydenta Miasta Słupska, a patronat medialny objęły Radio Gdańsk, Głos Pomorza oraz Dziennik Bałtycki.
logo Nauczyciel Pomorza
Zapraszamy do udziału w VI edycji ogłoszonego przez Marszałka Województwa Pomorskiego Konkursu „Nauczyciel Pomorza".
logo czasopisma
Wakacje to dla wszystkich czas zabawy i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich.
logo fundacji PFR
Program grantowy Wakacyjna AktywAKCJA to inicjatywa Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju, której celem jest wsparcie projektów edukacyjno-sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży w okresie wakacji.
logo WUP
Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz więcej motywacji? Zastanawiasz się, jak znaleźć pracę swoich marzeń? Doradcy zawodowi w województwie pomorskim zapraszają na bezpłatne webinary, warsztaty i konsultacje. Właśnie ruszają zapisy w ramach akcji „Kariera od Nowa".

Strony