Aktualności

logo - biblioteki cyfrowe w PBWS
Szanowni Czytelnicy, zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, której zadaniem jest przybliżenie Państwu zagadnień związanych z możliwościami korzystania z zasobów cyfrowych, będących w posiadaniu Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku.
logo Pomorskie 2030
Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030 będą trwały od 25 listopada do 23 grudnia 2020 r
logo PBW
Informujemy, że do dnia 5 grudnia 2020 r. pracujemy zdalnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mejlowego z naszą placówką w godz. 8.00-15.00 od poniedziałku do piątku.
14 listopada 2020 r. w Starogardzie Gdańskim Stowarzyszenie Szwadron Kawalerii im. 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich zorganizowało uroczystości związane z obchodami Święta 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich.
plakat konkursu plastycznego  „Mój wymarzony prezent od Świętego Mikołaja”
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym „Mój wymarzony prezent od Świętego Mikołaja”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) ze Słupska, powiatu słupskiego, bytowskiego, człuchowskiego i lęborskiego.
Logo Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg"
Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej", partner i fundator jednej z nagród specjalnych, zaprasza uczniów pomorskich szkół ponadpodstawowych do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg"
Kompetencje kluczowe opisują potrzebną i niezbędną wiedzę, umiejętności i postawy człowieka, by mógł on swobodnie funkcjonować w otaczającej i ciągle zmieniającej się rzeczywistości XXI wieku.
Zostań w domu
Dzięki naszej bibliotece masz dostęp online do wybranych publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych i beletrystycznych w języku polskim, które znajdują się na platformie IBUK Libra
Skan na życzenie - plakat
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, mogą Państwo skorzystać z usługi "skan materiałów dla celów edukacyjnych" oferowanej przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku. Zamówienie zawierające numer karty bibliotecznej oraz tytuł, autora, rok wydania, strony publikacji należy wysłać na adres e-mail: wypozyczalnia@pbw.slupsk.pl
nowe zasady korzystania z biblioteki
Nowe zasady korzystania z Biblioteki. Zapraszamy.

Strony