Aktualności | Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku

Aktualności

logo
Oficjalnie została zakończona modernizacja Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku. Koszt modernizacji budynku to powyżej dwóch milionów złotych.
Wydział Informacyjno-Bibliograficzny, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka proponuje na ten temat wybór najciekawszych artykułów z czasopism pedagogicznych.
plakat Learn&Fly 2022
Organizatorem zawodów jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Uczestnicy zawodów Learn&Fly 2022 mają za zadanie zbudować prosty latający model samolotu, a następnie wziąć udział w zawodach na najdłuższy lot.
palakat
do udziału w II dyżurze poetyckim
Wydział Informacyjno-Bibliograficzny, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka proponuje na ten temat wybór najciekawszych artykułów z czasopism pedagogicznych
logo PBW
W dniu 25 listopada 2021 odbyło się seminarium online dla nauczycieli.
Plakat Konkurs Literacki dla Nauczycieli
VII Pomorski Konkurs Literacki dla Nauczycieli rozstrzygnięty!
Logo PBW Gdańsk
W imieniu Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji online pt. „Pamięć (o) Gdańskiej Macierzy Szkolnej w stulecie powstania”, która odbędzie się 26 listopada (piątek) br. w godzinach 16.00-18.50.
Przedstawiamy kilka zagadek z życia Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka, o której niestety często się zapomina. Zdrowie jest podstawą szczęśliwego życia. Dbajmy o zdrowie od najmłodszych lat!

Strony