Cykl spotkań "Unijni eksperci dla Pomorza" - spotkanie informacyjne nt. wolontariatu europejskiego

2020.09.22
 
 
Szanowni Państwo,
 
Stowarzyszenie „Pomorskie w  Unii Europejskiej”, reprezentujące  interesy  województwa  pomorskiego w Brukseli, organizuje spotkanie informacyjne, dotyczące wolontariatu europejskiego. Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 września w godzinach 10:00 - 12:15 (on-line). Naszymi ekspertami będą: Małgorzata Kozłowska z Dyrektoriatu Generalnego  ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i  Kultury  Komisji  Europejskiej,  Agnieszka  Bielska i Mateusz Jeżowski z Narodowej Agencji Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Anna Krzeszowska-Hovanecz, Prezes Stowarzyszenia „Akwedukt” z Kwidzyna. Zapraszam do zapoznania się z załączonym programem.
 
Wiedza na temat wolontariatu europejskiego, w odróżnieniu od np. programu Erasmus, nie jest jeszcze tak powszechna. Dlatego tym bardziej liczymy na udział w spotkaniu nauczycieli, którzy mogliby dalej szerzyć wiedzę o nim wśród swoich uczniów. Spotkanie kierowane jest również do organizacji pozarządowych, które byłyby zainteresowane realizacją projektów w ramach programu Europejski Korpus Solidarności. Uprzejmie proszę o przekazanie niniejszego maila zainteresowanym osobom.
 
Rejestracja na spotkanie otwarta jest do czwartku 24 września do godz. 14:00. Zapisać mogą się Państwo przesyłając imię, nazwisko oraz adres email na: p.rygalski@pomorskieregion.eu. Link do spotkania otrzymają Państwo wraz z potwierdzeniem rejestracji.
 

Program: ZOBACZ