XVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg"

2020.11.18

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej", partner i fundator jednej z nagród specjalnych, zaprasza uczniów pomorskich szkół ponadpodstawowych do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg".

Zainteresowane szkoły ponadpodstawowe powinny przesłać do dnia 1 grudnia 2020 r. 

formularz zgłoszeniowy - link na adres: kontakt@gwiezdnykrag.pl   
I etap - szkolny, odbędzie się 3 grudnia 2020 roku.
 
Przygotowano atrakcyjne nagrody. Najlepszy finalista otrzyma miesięczny płatny staż w Parlamencie Europejskim na zaproszenie Janusza Lewandowskiego Posła do Parlamentu Europejskiego. Wszyscy laureaci-finaliści otrzymają możliwość studiowania na Uniwersytecie Warszawskim na kierunkach europeistyka, europeistyka – integracja europejska, kulturoznawstwo – wiedza o kulturze, European Politics and Economics.
 
Organizatorami XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg" są: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz sieć Informacji Europejskiej Europe Direct w Polsce.

Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej" jest fundatorem nagrody specjalnej dla najlepszej uczestniczki/najlepszego uczestnika z województwa pomorskiego.

 
Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie https://gwiezdnykrag.pl/